O CC

Název Cesta císařovny je inspirován jedním z nejvýznamnějších mytických čínských vládců – Žlutým císařem, který je jedním z hlavních hrdinů v základním díle čínské medicíny zvaném Chuang-ti nej-ting (Vnitřní kniha Žlutého císaře), kde vedl rozhovor se svým lékařem Čch´-pcho . V tomto díle je možné se dovědět mnoho zajímavých informací o diagnostice a léčebných metodách. Další inspirací názvu byla i stejnojmenná kniha Cesta císařovny, která mnohé vedla k pozitivním změnám.

Na těchto stránkách je možné nahlédnout a zkusit tradiční čínskou medicínu ve všech jejích podobách. Cesta císařovny představuje jakousi myšlenku o zdravém životním stylu, který lze docílit jedině tím, že vznikne zájem o sebepéči, sebelásku, dopřávání sobě a pozvednutí vlastní energie.

Cesta císařovny nabízí širokou paletu všeho, co čínská medicína nabízí. Každý z pilířů čínské medicíny (stravování – dietetika, fytoterapie, mykoterapie, čínské masáže – gua sha, baňkování, moxování, ošetření akupunkturních bodů, cvičení čchi-kung) jsou poskytovány pod zárukou kvality, na základě teoretických znalostí a praktických zkušeností.