Ing. Martina Kupcová

Martina je terapeut a trenér tchaj-ťi a čchi kung a posledních 6 let se věnuje všem svým aktivitám v oblasti čínské medicíny s vysokým nasazením.

5 let působila v centru čínské medicíny Čínský lékař, kde měla příležitost učit se od profesionálů v oblasti čínské medicíny z Jižní Korei – chiropraktik a akupunkturista K.Choi, z Ruska – praktička tčm a lektorka qi gongu T.Šemetová, endokrynoložka a poradkyně na čínskou fytoterapii M.Krajčová, z Čech – především terapeut tčm J.Čermák.

V oblasti klasických a čínských masáží se učila od letitého maséra M.Málka, vystudovaného tčm maséra O.Sadovnyka a podstoupila i kurz sportovního maséra s rehabilitační vsuvkou na 1.škole tčm v rámci studia akupunktury.

V rámci Trenérské školy tchaj-ťi a čchi kung se učila od Mgr.L.Ryšková, P.Renall (The Taiji School), Ing.arch.O.Chochola (Plující oblaka, Česká škola Feng Shui), Mgr.J.Růžičková, Mgr.J.Mertlík a dalších učitelů na FTVS UK, kde získala osvědčení Trenéra Tchaj-ťi a čchi-kung – licence B.

„Ráda propojuji znalosti z tradiční čínské medicíny s cvičením čchi kung, protože čím víc člověk o svém tělu ví, tím spíš se s ním může spojit“. 

Drží také osvědčení Zdravotníka zotavovacích akcí a svou dosavadní praxi utužuje konzultacemi s dlouholetými odborníky v oboru.

Related Posts