Ing. Martina Kupcová

Martina je terapeut a trenér tchaj-ťi a čchi kung a posledních 7 let se věnuje všem svým aktivitám v oblasti čínské medicíny s vysokým nasazením.

Na 1.škole tradiční čínské medicíny v Praze vystudovala 4letý obor akupunktura. Dále pak Čínskou ušní akupunkturu I. a II. v Hradci Králové. V Praze také nejdéle působí v centru čínské medicíny Čínský lékař, mimo jiné.

V rámci Trenérské školy tchaj-ťi a čchi kung drží osvědčení Trenéra Tchaj-ťi a čchi-kung – licence B, vydané Fakultou tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy. Mezi učitele východních cvičení tchaj-ťi a čchi kung patřila např. Tatiana Šemetová (Rusko), Mgr.L.Ryšková, P.Renall (The Taiji School), Ing.arch.O.Chochola (Plující oblaka, Česká škola Feng Shui), Mgr.J.Růžičková, Mgr.J.Mertlík.

„Ráda propojuji znalosti z tradiční čínské medicíny s cvičením čchi kung, protože čím víc člověk o svém tělu ví, tím spíš se s ním může spojit“. 

Drží také osvědčení Zdravotníka zotavovacích akcí a svou dosavadní praxi utužuje konzultacemi s dlouholetými odborníky v oboru.

Related Posts